Vrakoviště Ford

Specializujeme se na prodej použitých náhradních dílů FORDautodílů FORD a to všech typů vozů Ford, jako jsou například Escort, Fiesta, Mondeo,..

Klademe velký důraz na spokojenost klientů, osobní a vždy vstřícné jednání je u nás samozřejmostí. Mechanici našeho vrakoviště Ford jsou Vám k dispozici a se vším Vám ochotně poradí.

Výkup náhradních dílů

Vykupujeme i použité náhradní díly pro značku FORD.

Pokud tedy máte doma náhradní díl Ford, se kterým si nevíte rady, rádi Vás u nás přivítáme a vykoupíme tento náhradní díl Ford za pro Vás přijatelnou cenu.

Výkup starých a havarovaných aut, autovraků

Další činností, kterou se naše vrakoviště Ford zabývá je odkup starých a havarovaných aut značky FORD. Při stanovování ceny za tyto vozidla samozřejmě bereme ohled na cenu, kterou si zákazník sám navrhne. V případě, že je automobil nepojízdný, bezplatně zajistíme jeho převoz na naše vrakoviště Ford.

Kdo je náš typický zákazník?

Obvykle se jedná o majitele starších vozidel Ford, kde je zbytečné kupovat nový drahý nahrádní díl Ford. Mezi našimi zákazníky jsou však i menší autoservisy, kteří takto zákazníkovi mohou ušetřit peníze.

Naše vrakoviště Ford nejčastěji návštěvují lidé z okolních měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov. Ti, co to k nám mají dále, nakupují po telefonu a náhradní díl Ford si nechají zaslat balíkem.

V případě zájmu volejte +420 608 928 876 nebo pište:

 

 

Kontaktní formulář


*

*

*

*

Před odeslání formuláře prosím zaškrtněte políčko NEJSEM ROBOT.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné