Naše vrakoviště nabízí

Cílem našeho vrakoviště jsou spokojení zákazníci, kterým jsme schopni nabídnout celou škálu služeb v oblasti ojetých automobilů, náhradních dílů a motocyklů. Poskytujeme také balíčky služeb, které zaručují, že se klientovi dostane plného servisu a uspokojíme všechny jeho potřeby. Mimo specializace na ojeté automobily a motocykly provozujeme také odtahovou službu a čištění vozidel.

Prodej použitých náhradních dílů

Prodáváme náhradní díly pro automobily RenaultCitroen, PeugeotFordOpel. Nabízíme široký sortiment mechanických i karosářských náhradních dílů. Nejste si jisti, zda jste si u nás pořídili náhradní díl, který právě potřebujete? Mechanici našeho vrakoviště jsou Vám vždy k dispozici a se vším Vám rádi a ochotně poradí. V případě, že u nás zakoupíte nekompatibilní náhradní díl, zboží Vám vyměníme popřípadě Vám za něj vrátíme peníze!

Kdo je náš typický zákazník?

Obvykle se jedná o majitele starších vozidel, kde je zbytečné kupovat nový drahý nahrádní díl. Mezi našimi zákazníky jsou však i menší autoservisy, kteří takto zákazníkovi mohou ušetřit peníze.

Naše autovrakoviště nejčastěji návštěvují lidé z okolních měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov. Ti, co to k nám mají dále, nakupují po telefonu a náhradní díl si nechají zaslat balíkem.

Prodej nových autodílů

Naše autovrakoviště nabízí i prodej nových autodílů za velmi výhodné ceny. Pokud právě i vy hledáte nový autodíl, použijte prosím náš poptávkový formulář. Po obdržení poptávky Vám co nejdříve sdělíme nejbližší možný termín dodání a cenu dílu. Při závázné objednávce náhradního dílu požadujeme úhradu 20% z ceny dílu předem a to převodem na účet, kdy Vám v tomto případě bude vystavena zálohová faktura. Do poptávky je nutné uvést model vozu, obsah motoru, výkon KW, rok výroby vozu, kód motoru popř. VIN pro přesnější dohledání poptávaného náhradního dílu. Čísla účtů pro platbu bankovním převodem: Renault, Opel, Ford 43-5025210277/0100 a Peugeot, Citroen 159112266/0300.

Pokud si přejete ověřit dostupnost náhradního dílu ihned, volejte na telefonní čísla: Renault, Opel: +420 774 113 731, +420 733 221 443, Citroen, Peugeot: +420 602 533 699, +420 603 357 050, Ford: +420 608 928 876 nebo pište na info@ekoautovrakoviste.cz

Ekologická likvidace vozidel

V dnešní době je kladen velký důraz na životní prostředí, proto se i naše vrakoviště zabývá ekologií a poskytuje ekologickou likvidaci vozidel. Svým klientům zajistíme "Formulář o ekologické likvidaci vozidla" a o trvalém vyřazení z evidence na Dopravním inspektorátu. Myslete na budoucí generace a nechte ekologickou likvidaci Vašeho starého vozu na nás!

Odtahové služby

Mezi služby vrakoviště patří také možnost odtahu a přepravy Vašich automobilů po celé ČR. Po domluvě taktéž individuální dovoz automobilů ze zahraničí, včetně vyřízení všech formalit (dokladů, přihlášení do registru atd.). Na základě našeho vybavení jsme schopni převézt 1 až 3 vozy najednou. Cena za tyto služby není pevná, ale stanovuje se individuálně a odvíjí se od domluvy se zákazníkem.

Výkup náhradních dílů

Přímo v prostorách našeho vrakoviště provádíme odkup starších i nových náhradních dílů. Pokud zákazník nemá čas či prostředky k tomu, aby náhradní díly dopravil přímo k nám, jsme ochotni si zboží bezplatně vyzvednout.

Výkup starých a havarovaných aut

Další činností, kterou se EKO Autovrakoviště zabývá je odkup starých a havarovaných aut. Při stanovování ceny za tyto automobily bereme samozřejmě ohled na cenu, kterou si zákazník sám navrhne. V případě, že je automobil nepojízdný, bezplatně zajistíme jeho převoz na naše vrakoviště.

Bazar s ojetými automobily a motocykly

Hledáte ojetý automobil či motocykl? Jsme tady právě pro vás! Naše vrakoviště Vám nabízí bazar s ojetými automobily a motocykly. Chcete si být jisti, že vůz je v naprostém pořádku? Svým klientům zaručujeme objektivnost hodnocení našich ojetých vozů, proto je u nás možnost kontroly vlastním automechanikem samozřejmostí. V případě, že zákazník nemá dostatečnou hotovost, poskytujeme na pořízení vozů a motocyklů úvěry a leasingy. Mimo jiné také naše vrakoviště provozuje pneuservis a samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis všech automobilů.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.