Naše vrakoviště nabízí

Cílem našeho vrakoviště jsou spokojení zákazníci, kterým jsme schopni nabídnout celou škálu služeb v oblasti ojetých automobilů, náhradních dílů a motocyklů. Poskytujeme také balíčky služeb, které zaručují, že se klientovi dostane plného servisu a uspokojíme všechny jeho potřeby. Mimo specializace na ojeté automobily a motocykly provozujeme také odtahovou službu a čištění vozidel.

Prodej použitých náhradních dílů

Prodáváme náhradní díly pro automobily RenaultCitroen, PeugeotFordOpel. Nabízíme široký sortiment mechanických i karosářských náhradních dílů. Nejste si jisti, zda jste si u nás pořídili náhradní díl, který právě potřebujete? Mechanici našeho vrakoviště jsou Vám vždy k dispozici a se vším Vám rádi a ochotně poradí. V případě, že u nás zakoupíte nekompatibilní náhradní díl, zboží Vám vyměníme popřípadě Vám za něj vrátíme peníze!

Kdo je náš typický zákazník?

Obvykle se jedná o majitele starších vozidel, kde je zbytečné kupovat nový drahý nahrádní díl. Mezi našimi zákazníky jsou však i menší autoservisy, kteří takto zákazníkovi mohou ušetřit peníze.

Naše autovrakoviště nejčastěji návštěvují lidé z okolních měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov. Ti, co to k nám mají dále, nakupují po telefonu a náhradní díl si nechají zaslat balíkem.

Ekologická likvidace vozidel

V dnešní době je kladen velký důraz na životní prostředí, proto se i naše vrakoviště zabývá ekologií a poskytuje ekologickou likvidaci vozidel. Svým klientům zajistíme "Formulář o ekologické likvidaci vozidla" a o trvalém vyřazení z evidence na Dopravním inspektorátu. Myslete na budoucí generace a nechte ekologickou likvidaci Vašeho starého vozu na nás!

Výkup náhradních dílů

Přímo v prostorách našeho vrakoviště provádíme odkup starších náhradních dílů. Pokud zákazník nemá čas či prostředky k tomu, aby náhradní díly dopravil přímo k nám, jsme ochotni si zboží bezplatně vyzvednout.

Výkup starých a havarovaných aut

Další činností, kterou se EKO Autovrakoviště zabývá je odkup starých a havarovaných aut. Při stanovování ceny za tyto automobily bereme samozřejmě ohled na cenu, kterou si zákazník sám navrhne. V případě, že je automobil nepojízdný, bezplatně zajistíme jeho převoz na naše vrakoviště.


Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.